ویزای توریستی شینگن

تور اروپا با ویزا

ویزای توریستی شینگن اروپا می تواند برای هر فردی دربردارنده مزیت های بی نظیری باشد؛ چون با استفاده از آن می توانید به هر کشور اروپایی عضو شینگن سفر کنید.

اخذ ویزای توریستی شینگن

ویزا توریستی اروپا (شینگن)، می تواند برای هر فردی دربردارنده مزیت های زیاد و خارق العاده ای باشد. آن هم اگر با خدمات آژانس مسافرتی فلات پارس آشنا شده باشید، چرا که با استفاده از آن به راحتی می توانید به هر کشور اروپایی عضو شینگن سفر کنید و به کشف زیبایی های قاره سبز بپردازید.

ویزای شینگن

اخذ ویزای شینگن به معنای در دست داشتن شاه کلیدی برای ورود به اروپا است. برای دریافت ویزای توریستی اروپا و سفر توریستی به کشورهای اروپایی، می توانید ویزا شینگن را انتخاب کنید. چرا که این ویزا می تواند شاه کلید شما برای ورود به کشورهای اروپایی عضو شینگن باشد که تعداد آن ها 26 کشور می باشد. در واقع برای سفر به هر یک از این کشورها، نیازی به دریافت ویزا جداگانه ندارید. چرا که فقط با در دست داشتن همین ویزا می توانید به تمامی کشورهای مطرح اروپایی عضو پیمان شینگن مسافرت داشته باشید. به همین جهت ویزای توریستی شینگن، یک فرصت استثنایی برای شما محسوب می شود. کشورهایی همانند: فرانسه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، پرتغال، هلند، سوئد و... همگی جزو کشورهای طرف قرارداد ویزا شینگن هستند. بنابراین اگر می خواهید با یک ویزا توریستی اروپا مطمئن و بی دردسر به کشورهای اروپایی نامبرده شده سفر کنید؛ شاه کلید شما، ویزای شینگن می باشد. بدین ترتیب شما با در دست داشتن این ویزا می توانید سفر به هر یک از این کشورها را تنها با داشتن یک ویزا تجربه کنید.

دریافت ویزای توریستی اروپا (شینگن)

برای دریافت ویزا توریستی اروپا (شینگن)، می بایست حتما یک سری مراحل را به ترتیب پشت سر گذاشت. این مراحل به قرار زیر هستند:
نوع ویزای مورد نیاز شما که می تواند توریستی، ورزشی، رسمی، علمی و... باشد.
تبیین کشور مقصد برای سفر
برنامه ریزی در جهت بهترین زمان ممکن در راستای ارائه درخواست ویزا توریستی اروپا (شینگن). بهترین زمان درخواست ویزا حداقل سه هفته قبل از سفر است.
گرفتن وقت از سفارت کشور مقصد به صورت آنلاین
تکمیل فرم درخواست ویزا
گردآوری مدارک مورد نیاز در راستای درخواست ویزا شینگن مدنظر خود اعم از: مدارک شناسایی، بلیط و...
مصاحبه با افسر کنسولی در سفارت کشور مقصد در بازه زمانی تعریف شده از طرف سفارت
پرداخت هزینه دریافت ویزا توریستی اروپا (شینگن)
چشم انتظار ماندن به منظور دریافت پاسخ درخواست ویزا شینگن خود که ممکن است یک پروسه دو هفته ای را به دنبال داشته باشد.
بدین ترتیب در نهایت ویزا شینگن را می توانید دریافت کنید.
دسته بندی انواع ویزا توریستی اروپا (شینگن) بر حسب نیاز شما
اگر تمایل به دریافت ویزا توریستی اروپا (شینگن) دارید؛ می توانید یکی از انواع ویزا شینگن زیر را انتخاب کنید:
1- ویزا شینگن نوع A
2- ویزا شینگن نوع B
3- ویزا شینگن نوع C
4- ویزا شینگن نوع D
اگر هدف از سفر به اروپا، گردشگری است؛ نوع A و B مورد نیاز شما نخواهد بود. چون این دو نوع ویزا شینگن مربوط به ترانزیت می باشد. اما ویزا شینگن نوع C دقیقا همان خواسته مورد نظر شماست. چون این نوع از ویزا شینگن مربوط به ویزا توریستی اروپا است. البته در این نوع ویزا باید توجه داشته باشید که شما حداکثر تا 90 روز می بایست با در دست داشتن ویزا شینگن خود در کشور مورد نظر اقامت داشته باشید. این مدت 90 روزه برای هر 6 ماه مورد محاسبه قرار گرفته است. نوع D ویزا شینگن هم مربوط به ویزای مولتی می باشد. بنابراین باید در نظر داشته باشید که برای دریافت ویزا توریستی اروپا (شینگن) حتما باید نوع C آن را برگزینید.

ویزای توریستی شینگن

مهمترین مزیت های ویزای شینگن

ویزای توریستی اروپا یا همان ویزای شینگن مزایای زیادی دارد که با دریافت این ویزا می توانید از آن ها بهره مند شوید. از جمله می توان به موارد زیر اشاره داشت:
تسهیل در فرآیند سفر به کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن
بهترین گزینه برای افراد کثیر السفر که دائما در این کشورهای اروپایی در حال سفر هستند.
سفر به هر یک از 26 کشور عضو شینگن در یک بازه زمانی تعیین شده
سفر به 26 کشور شینگن تنها با یک مرتبه طی کردن مراحل دریافت ویزا
شرکت پژوهشگران و محققان به این کشورها با داشتن ویزا توریستی اروپا (شینگن) به مدت یک سال در جهت ارتقای رزومه تحصیلی خود
صرفه جویی در هزینه ها و عدم فوت فرصت تنها با یک بار گرفتن ویزا و ترجمه مدارک و ارائه آن ها
ویزای شینگن مهر تأییدی به سایر کشورهاست. همچنین اعتبار بیشتری به گذرنامه شما می بخشد.
و...
پس بهتر است نسبت به دریافت این ویزا اقدام کنید.

ویزای توریستی اروپا

مهمترین شرایط لازم برای دریافت ویزای شینگن

همان طور که گفته شد؛ ویزا توریستی اروپا (شینگن)، دارای مزیت های بسیار زیادی است. اما برای دریافت این ویزا، می بایست یک سری شرایط را هم داشت. تنها در صورتی که بتوانید شرایط زیر را برای خود مهیا کنید؛ می توانید ویزا شینگن را دریافت و از مزایای آن بهره مند شوید:
1- گردش حساب بالا داشتن
یکی از مهمترین شرایط دریافت ویزای توریستی شینگن اروپا ، داشتن گردش حساب بالاست. چون بر شما الزام آور است که گردش حساب 6 ماه اخیر خود را به افسران مأمور ویزای شینگن ارائه کنید. آن ها با توجه به میانگین گردش حساب شما نسبت به اعطاء یا عدم اعطای ویزای شینگن شما تصمیم گیری می کنند. پس اگر گردش حسابی پایینی داشته باشید؛ این احتمال وجود دارد که با درخواست شما مخالفت شده و نتوانید ویزا شینگن را دریافت نمایید.
2- تبیین نوع سفر و قصد شما از سفر به یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن
دومین شرط برای دریافت ویزا توریستی اروپا (شینگن)، تبیین نوع سفر و قصد شما از سفر به یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن می باشد. مسئله ای که برای دریافت ویزای شینگن شما بسیار تأثیرگذار می باشد. همان طور که می دانید؛ تا پیش از دریافت این ویزا می بایست هدف خود را از سفر به یکی از این کشورها به مأموران ویزا ارائه نمایید. تنها در صورتی که هدف شما معقول بوده و مدارک و مستندات لازم را در این راستا ارائه دهید؛ به شما ویزای شینگن را می دهند.
3- تمکن مالی مطلوب داشتن
سومین و آخرین شرط دریافت ویزا توریستی اروپا (شینگن) نیز باری دیگر به مسائل مالی بر می گردد. چرا که اگر فردی تمکن مالی بالا و مناسبی نداشته باشد؛ نمی تواند ویزای شینگن را دریافت و به کشورهای عضو این پیمان سفر کند. تمکن مالی داشتن شما برای دریافت ویزای شینگن می بایست به مأموران ویزا ثابت شود. به گونه ای که می توانید به راحتی هزینه های مربوط به اقامت و سایر هزینه های جانبی را پرداخت کنید و هیچ فرد دیگری متکی نباشید. در این صورت می توانید به راحتی ویزای مورد نیاز خود را دریافت نمایید. 
در غیر این صورت ویزای توریستی شینگن اروپا برای شما صادر نمی گردد. شما برای دریافت این ویزا می توانید مراحل لازم را به آژانس مسافرتی فلات پارس گیتی بسپارید. مشاوره رایگان با کارشناسان ما هم اکنون برای شما دوست عزیز پذیرفتنی است.

آژانس مسافرتی ویزا شینگن