اخذ پاسپورت آندورا

پاسپورت آندورا

شرایط و مزایای اخذ پاسپورت آندورا + اطلاعاتی کوتاه از کشور آندورا را در این بخش از وبسایت فلات پارس گیتی می خوانید.

پاسپورت آندورا

اگر درمورد پاسپورت کشور اندورا اطلاعات کمی دارید و به دنبال دانستن بهترین روش ها و مزایای اخذ پاسپورت آندورا هستید، این مطلب مختص شما به رشته تحریر درآمده است.

اخذ پاسپورت آندورا برای ایرانیان

ششمین کشور کوچک جهان آندورا نام دارد. فرانسه و اسپانیا این کشور را در اروپا محاصره کرده اند. اخذ پاسپورت آندورا به دلیل پایین بودن مالیات و هزینه های زندگی در این کشور و استاندارد بالای زندگی، مورد تقاضای افراد زیادی قرار گرفته است. بخش عمده درآمد این کشور از راه جذب توریست و گردشگری حاصل می شود. پیست های اسکی بسیار معروف تنها یکی از ویژگی های قابل توجه اندورا است. علی رغم اینکه کشور آندورا یک کشور مهم در اروپا است، پرداخت مالیات در آن وجود ندارد، به همین دلیل بخش قابل توجهی از اقتصاد مبتنی بر خرید و فروش می باشد.

مزایای اخذ پاسپورت آندورا + شرایط

ایرانیان می توانند مانند شهروندان عادی کشور آندورا با اخذ پاسپورت آندورا از خدمات و مزیت های مختلف استفاده کنند و متعاقباً شهروند این کشور شوند. چند مزیتی که این پاسپورت به دارنده آن ارائه می دهد به شرح زیر است:
1- یکی از مزیت های این ملت امنیت بالای آن است. بر پایه گزارش هایی که در حال حاضر در دسترس است، آندورا کمترین آمار جرم و جنایت را در مقایسه با بقیه کشورهای جهان دارد.
2- سیستم مالیاتی کشور آندورا شرایط خوبی را برای ساکنان خود در نظر می گیرد. به طور مثال، اگر درآمد سالانه افراد کمتر از 40000 یورو - البته در سال - باشد، به معافیت از پرداخت دست می یابند.
3- از دیگر مزایای اقامت در آندورا می توان به شبکه حمل و نقل خوب و دسترسی به مراقبت های پزشکی درجه یک اشاره کرد.

4- امکان بهره بردن از پاسپورت اندورا یی بدون نیاز به اقامت در این کشور بسته به شرایطی که فرد باید رعایت کند، مزیتی هایی از جمله شهروند شینگن بودن، سفر به اروپا و کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به اخذ ویزای شینگن و راه های سختی که برای ایرانیان درحال حاضر وجود دارد و همینطور امکان صدور آسان ویزای کانادا، آمریکا، و خدمات مشابه مسافرتی و مهاجرتی به شیوه ای آسان و قانونی.
ایرانیان می توانند از این راه ها  و با داشتن این شرایط برای اخذ پاسپورت آندورا و دریافت تابعیت این کشور اقدام کنند:
الف) دریافت تابعیت حاصل از تولد : برخلاف تعداد زیادی از کشورها، آندورا پس از تولد فرد در این کشور به او تابعیت نمی دهد، مگر اینکه فرزندان از والدین ناشناس باشند یا اینکه یکی از والدین فرد در آندورا متولد شده باشد. با این حال، والدینی که شهروند کشور آندورا نیستند، اما پاسپورت آندورا را برای سفر، تجارت و سرمایه‌گذاری دریافت کرده ‌اند و در آنجا ساکن هستند، نمی‌توانند فورا برای فرزند تازه متولد شده خود تابعیت بگیرند. مگر این که پس از مدت زیادی اقامت در آنجا تابعیت این ملت را گرفته باشند.
ب) اخذ تابعیت از طریق تقاضا : این یکی از چالش برانگیزترین راه ها برای دریافت اقامت و شهروندی آندورا این روش است. البته، کسانی که شرایط ذکر شده در زیر را دارا باشند، می توانند این پروسه را به راحتی انجام دهند.
فرزندی که در خارج از این کشور از والدین با تابعیت آندورا متولد شده است.
یک کودک خردسال از کشوری دیگر که توسط مردم آندورا به فرزندی پذیرفته شده است.
هر کسی که 25 سال یا بیشتر در آندورا زندگی کرده باشد.
کسانی که در این کشور سرمایه گذاری کرده اند.

پاسپورت آندورا

اخذ شهروندی اتحادیه شینگن

ویزای اتحادیه شینگن در واقع اجازه ورود به کشورهای منطقه شینگن است و دارنده این ویزا ممکن است از آن برای سفر به یک یا چند کشور از این کشورها یا دیدار دوستان و خانواده استفاده کند. برای بازدید از اقوام یا رفتن به کشور هدف در داخل منطقه شنگن، نیازی به داشتن تابعیت کشور مشخص شده نیست.
مهمترین مزیت دریافت ویزای توریستی شینگن، سادگی بازدید از کشورهای عضو اتحادیه شینگن است. این ویزا برای کسانی مناسب است که به طور مکرر بین کشورهای مختلف اروپایی یا در بین همه کشورهای عضو شنگن سفر می کنند.
در واقع، بدون داشتن ویزای توریستی شینگن، هر بار که به یکی از کشورهایی که عضو آن هستند سفر می کنید، باید همه مدارک خود را ترجمه کنید، که نه تنها گران است بلکه زمان بر است. علاوه بر این، مصاحبه در سفارت کشور مربوطه زمان زیادی می برد. در نتیجه، ممکن است در صورت نیاز ویزا صادر نشود یا به تعویق بیفتد. بنابراین، اعطای این ویزا این مشکلات را حل می کند.
علاوه بر مزیت های مختلف اخذ ویزای اتحادیه شینگن، باید به این نکته نیز اشاره کرد که بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای شینگن را دارند به طور مکرر از این ویزا استفاده می کنند. با استفاده از آن، می توانید با عدم نیاز به درخواست ویزا در هر بار سفر (در یک دوره شش ماهه) در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید. این ویزا همچنین دارای مزایایی است که به عنوان تاییدیه ای برای سایر کشورها عمل می کند. در نتیجه اخذ ویزای سفر به سایر کشورها ساده است. با این نوع ویزا می توانید راحت تر ویزای سایر کشورها را دریافت کنید و پاسپورت شما در مقایسه با سایر کشورها اعتبار بیشتری خواهد داشت.

با اخذ پاسپورت آندورا می توانید از مزایایی ارزشمند همچون امکان سفر به کل اروپا و حوزه شینگن را داشته باشید. داشتن شهروندی آندورا به این معناست که شما شهروند اتحادیه شینگن هستید و می توانید کل اروپا را بدون نیاز به ویزای شنگن بگردید و از مزایای این شهروندی در راستای پیشرفت خود استفاده کنید.

اخذ ویزای شینگن

شرایط و مدارک مورد نیاز اخذ پاسپورت آندورا

برای اطمینان از مدارکی که برای اخذ پاسپورت آندورا و مهاجرت به این کشور مورد نیاز هستند، بایستی نوع ویزا و شیوه ورود به این کشور را در نظر بگیرید. این کشورها به شیوه های مختلفی مهاجران را می پذیرند. بعضی از افراد برای ادامه تحصیل درخواست پاسپورت این کشورها را می دهند. هر یک از این راه های قانونی مهاجرت به کشور آندورا فرایند طولانی دارد و مدارک برای هر کدام به طور جداگانه تعیین می شود. برخی از افراد از شرایط شغلی فعلی استفاده می کنند، برخی هم از شیوه های سرمایه گذاری در راستای مهاجرت و ... استفاده می کنند. آگاهی از آن ها روند دریافت پاسپورت آندورا را آسان تر می کند. در زیر تعدادی از این اسناد وجود دارد که می توانید مشاهده کنید:
مدارک هویتی ایرانی مانند شناسنامه و کارت ملی
شواهدی مبنی بر یک سابقه پاک با تایید وزارتخانه های رسمی ایران
اسنادی مبنی بر وجود املاک لازم برای داخل شدن به این کشور
پاسپورت فرد اعم از اصل آن و فتوکپی آن
ارائه اسناد اصلی مربوط به سابقه های جنایی هر فرد
برای صدور پاسپورت از عکس های خاص با اندازه های مناسب استفاده می شود
ارائه رونوشت تایید شده ازدواج از مراجع ذیصلاح
ارائه کارت های بیمه سلامت
ارائه شواهد درآمد سالانه
گواهی پزشکی افراد بیمار و تاییدیه آن ها

مزایای پاسپورت آندورا

سطح رضایت از اخذ پاسپورت آندورا

قبل از اینکه تصمیم بگیرید خودتان این کار را انجام دهید، ابتدا باید تجربیات کسانی را که قبلا به این کشور مهاجرت کرده اند یا پاسپورت اندورا را دریافت نموده اند، در نظر بگیرید. باید مشخص شود که آیا این افراد از اینکه بدون هیچ مشاوره ای اقدام به اخذ پاسپورت نموده اند راضی هستند یا خیر. آیا می توانند از همه مزیت های ارائه شده به شهروندان بومی استفاده کنند. لازم به ذکر است که بسیاری از مردم به دلیل برخورداری از معافیت های مالیاتی سخاوتمندانه و محیط های کاری و آموزشی مناسب، به کشور آندورا علاقه مند شده اند. با این حال از آنجایی که با یک شرکت معتبر در این باره اقدام نکرده اند، نسبت به دانستن برترین مزایای آن بی توجه هستند.

کارشناسان با تجربه ی ما در فلات پارس گیتی آماده اند تا نسبت به ارائه این خدمات به همراه مشاوره تخصصی رایگان شما را در مسیر انتخاب ایده آلی خود راهنمایی کنند.

آژانس مسافرتی فلات پارس تهران