تور های نوروزی

تورهای ویژه نوروز 99

تعطیلات نوروز در راه است و خیلی از هموطنان عزیزانمان به دنبال برنامه‌ریزی برای استفاده حداکثری از تعطیلات نوروز هستند. شما برای تعطیلاتتان چه برنامه‌ای دارید؟ دوست دارید با خرید تورهای خارجی نوروز به یکی از کشورهای خارجی سفر کنید یا ترجیح می دهید نوروز را در ایران باشید؟ در هر صورت ما در آژانس فلات پارس گیتی تورهای ویژه نوروز 99 را با قیمت مناسب برای شما عزیزان آماده کردیم. البته اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که چه شهر یا کشور را برای سفر نوروزیتان انتخاب کنید کافیست در ادامه با ما همراه باشید تا کمی بیشتر درباره بهترین مقاصد برای سفرهای نوروزی بدانیم.

تورهای ویژه نوروز فلات پارس گیتی

خرید تور خارجی ویژه نوروز 99

همانطور که می دانید برای سفر به خارج از کشور در تعطیلات نوروز باید از چند ماه قبل برنامه ریزی داشته باشید و بدانید که دوست دارید به کدام کشور سفر کنید. به طور معمول تور ترکیه نوروز، تور ارمنستان نوروز، تور باکو، تور اروپا نوروز جز اولین مقاصد سفر ایرانیها در تعطیلات سال نو می‌باشد. خوشبختانه تورهای مسافرتی هوایی و زمینی متنوعی برای مقاصد گردشگری در لیست تورهای مسافرتی نوروزی آژانس فلات پارس گیتی ارائه شده است. کافیست شما عزیزان با استفاده از فیلتر های موجود در ستون سمت راست همین صفحه بر روی مقصد مورد نظرتان کلیک کنید.

خرید تور خارجی ویژه نوروز

محبوب ترین تورهای خارجی نوروز 99

شهرها و کشورهای توریستی مختلفی وجود دارند که می‌توانید در تعطیلات نوروز به آنها سفر کنید. در این میان بعضی از کشورها از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند. کشور ترکیه اولین مقصد برای خرید تورهای خارجی نوروزی مناسب ایرانیها می‌باشد. بیشتر هموطنانمان در ایام تعطیلات نوروز به شهرهای مختلف ترکیه سفر می کنند که شامل تور زمینی وان، تور مرسین، تور استانبول زمینی و هوایی، تور آنتالیا نوروز و تور ترابزون زمینی ویژه نوروز 99 می‌باشد. در کنار کشور ترکیه نیز می توانیم از تور گرجستان نوروز، تور ارمنستان، تور باکو نوروزی به عنوان مقاصد محبوب سفر خارجی نام ببریم.

محبوب ترین تورهای خارجی نوروز

خرید تور زمینی خارجی نوروز 99

با توجه به طولانی بودن تعطیلات سال نو بسیاری از گردشگران ترجیح می‌دهند به جای استفاده از هواپیما برای مسافرتشان به صورت زمینی سفر کنند. در سال های اخیر استقبال خوبی از تورهای زمینی شده است که آژانس فلات پارس گیتی نیز به صورت تخصصی انواع تورهای زمینی را ارائه می کند. اصلی ترین مقاصد تورهای زمینی شهرهای و کشورهای توریستی هم مرز با ایران هستند که شامل ترکیه، آذربایجان و ارمنستان می باشد. آژانس فلات پارس گیتی مجری مستقیم تورهای ارمنستان زمینی و هوایی می باشد که علاوه بر ارمنستان انواع تور زمینی ترابزون، تور زمینی وان، تور زمینی آنتالیا، تور زمینی ارزروم، تور زمینی باکو و تور زمینی گرجستان را نیز اجرا می کند.

خرید تور زمینی خارجی نوروز

بهترین زمان خرید تور خارجی نوروز

بهترین زمان برای خرید تورهای ویژه نوروز 99 ارتباط مستقیم با نوع تور مسافرتی و مقصد سفر شما دارد. به طور کلی از آنجا که تقاضا برای تورهای نوروزی خارجی بسیار زیاد است، پیشنهاد می‌کنیم از همین حالا به فکر خرید تور موردنظرتان باشید. به طور مثال اگر قصد دارید تور اروپا نوروز را دارید باید از همین حالا اقدام کنید چون برای مسافرت به این مقاصد گردشگری نیاز دارید تا ویزا مسافرتی (ویزای شینگن) دریافت کنید. اگر دوست دارید راحتتر سفر کنید و یا برای انتخاب مقصد سفرتان دغدغه ویزا نداشته باشید، می توانید به کشورهایی مانند ترکیه، ارمنستان، آذربایجان و گرجستان سفر کنید. همان‌طور که می‌دانید اتباع ایرانی برای مسافرت به این کشورها نیازی به دریافت ویزا ندارند. برای خرید تورهای نوروز ترکیه، تور زمینی ارمنستان، تور باکو و سایر مقاصد گردشگری کافیست تا به قسمت بالای همین صفحه مراجعه کنید و یکی از پکیج های مسافرتی ارائه شده توسط آژانس فلات پارس گیتی را انتخاب نمائید.