تور خارجی/تور ترکیه

تور ترکیه

کشور ترکیه در غرب آسیا و جنوب شرقی اروپا واقع شده است به همین خاطر نیمی از آن در آسیا و نیم دیگرش در اروپا قرار دارد و کشوری اوراسیایی به شمار می‌رود. دریای مدیترانه در جنوب این کشور و دریای سیاه در شمال آن قرار دارند و از سمت غرب نیز به دریای مرمره و دریای اژه منتهی می شود. پایتخت کشور ترکیه شهر آنکارا است و شهر استانبول هم محبوبترین شهر این دیار برای گردشگران خارجی به شمار می رود و پایتخت گردشگری کشور ترکیه می‌باشد.
کشورهای یونان، بلغارستان، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان، نخجوان، ایران، سوریه و عراق همسایگان کشور ترکیه محسوب می‌شوند. در چند سال گذشته در ترکیه شاهد چند حمله‌ی تروریستی بودیم اما در حال حاضر (2019) کشور ترکیه برای سفر کاملا امن می باشد.

دین مردم ترکیه:

اسلام و مسیحیت

زبان مردم ترکیه:

ترکی استانبولی

جمعیت ترکیه:

بر اساس سرشماری سال 2017 میلادی 79.81 میلیون نفر

واحد پول کشور ترکیه:

لیر

ویزای ترکیه:

برای ایرانیان نیازی نیست
تور ترکیه

شهرهای مهم کشور ترکیه

آنکارا به عنوان پایتخت ترکیه همواره از نظر سیاسی حائز اهمیت است و گاهی توریست‌ها برای گشت و گذارهای خانوادگی نیز به آن سفر می‌کنند اما مهمترین شهرهای توریستی ترکیه عبارت اند از شهر استانبول، شهر وان، شهر ترابزون، شهر ساحلی آنتالیا، شهر قونیه، شهر ازمیر، شهر کوش آداسی، شهر بدروم، شهر آلانیا و شهر مارماریس که از این میان هریک سلایق افراد خاصی را پوشش می‌دهند. شما از بخش تورهای ترکیه و زیرمجموعه‌های آن در وبسایت فلات پارس گیتی می‌توانید تورهای این شهرها را به همراه قیمت مشاهده کرده و اطلاعات بیشتری در رابطه با هریک از آنها به دست بیاورد، پشتیبانی آژانس مسافرتی فلات پارس گیتی همواره پاسخگوی شما در رابطه با سفر به ترکیه هست.
تور ترکیه

بهترین فصل سفر به ترکیه

اگر بخواهیم حقیقت را با شما در میان بگذاریم باید بگوییم که نمی‌توان یک زمان خاص را به عنوان بهترین زمان سفر به ترکیه در نظر گرفت زیرا هریک از شهرهای این کشور هم مانند ایران زمان سفر خاصی دارند. با وجود آن که ترکیه نیز کشوری چهار فصل است، توصیه می‌شود که برای لذت بردن از امکانات شهرهای ساحلی فصل تابستان را برای سفر به آنها انتخاب کنید و از یاد نبرید که زمستانهای ترکیه بسیار سرد است و اغلب در زمستان برف می بارد. برای لذت بردن از امکانات تفریحی ترکیه ما فصل تابستان و بهار را پیشنهاد می‌کنیم اما اگر در جستجوی تورهای ارزان ترکیه هستید باید در پاییز یا زمستان به این کشور سفر کنید.
اگر بهترین زمان سفر برای شما وقتی است که در ترکیه حراج وجود داشته باشد، باید بدانید که در انتهای فصول در ترکیه و به ویژه استانبول کالاها با حراج ارائه می‌شوند و همچنین به مناسبت های مختلف ممکن است برندهای گوناگون کالاهایشان را با تخفیف در ترکیه ارائه بدهند که این موضوع را باید از وبسایت رسمی آنها پیگیری کنید. برای یافتن بهترین تور مورد نظر خود به مقصد شهرهای مختلف ترکیه می‌توانید با شماره تماس مندرج در بالای صفحه وبسایت ما تماس بگیرید تا کارشناسانمان شما را راهنمایی نمایند، منتظر شما عزیزان هستیم.
تور ترکیه