تور های نوروزی/تور ترکیه نوروز

تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز

5 شب
اتوبوس 25 نفره تخت شو

قیمت تورهای ترکیه نوروز 99

تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای تجربه سفری خاطره انگیز به خارج است کشور است. بیشتر تورهای ترکیه به مقصد معروف ترین شهرهای توریستی یعنی استانبول، آنتالیا، وان، ترابزون ارائه می شوند. اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید تا انتها با ما همراه باشید تا درباره تورهای نوروزی ترکیه نوروز 99 بیشتر بدانیم. اگر در صدد رزرو تورهای نوروزی هستید باید بدانید که رزرو تور استانبول نوروز 99، تور ترابزون نوروز، تور وان نوروز 99 و تور آنتالیا نوروزی در قالب تورهای زمینی و هوایی کم کم آغاز می شوند. ما نیز در آژانس مسافرتی فلات پارس گیتی، تورهایی معقول از نظر قیمت و باکیفیت از نظر خدمات و امکانات را برای شما عزیزان فراهم می کنیم.

نوروز ترکیه زمینی و هوایی

بهترین تورهای نوروز 99 ترکیه

نوروز بهترین فرصت برای سفر به بیشتر شهرهای کشور ترکیه می باشد. از آنجا که گردشگران ایرانی برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا ندارند و موقعیت مرزی دو کشور بسیار مناسب می باشد، استقبال بسیار خوبی از انواع تورهای هوایی و زمینی ترکیه می شود. ترکیه شهرهای توریستی فراوانی دارد که تقریبا تمام آنها برای گردشگران ایرانی مناسب هستند، اما اگر بخواهیم چند پیشنهاد عالی برای خرید تورهای نوروزی به شما مسافران عزیزمان ارائه کنیم باید به سراغ تورهای زمینی وان نوروز 99، تور زمینی ترابزون ویژه نوروز و تور استانبول برویم.

سفر نوروزی ترکیه

رزرو تور هوایی ترکیه نوروز 99

تورهای هوایی ترکیه و یا هر کدام از شهرهای آن به مقصد توسط ایرلاین های داخلی و خارجی انجام می شوند. معمولا تورهای ارزانتر ترکیه در قالب تورهای لحظه آخری و یا آفر ویژه تور ترکیه ارائه می شوند. بسته به نوع پروازی که انتخاب می کنید و شهری که قرار است به آن سفر کنید؛ مدت زمان سفر شما متفاوت خواهد بود به طور مثال برخی از پرواز در عرض 4 تا 6 ساعت از تهران به استانبول می رسانند.

تور نوروی ترکیه

خرید یا رزرو تور زمینی نوروزی 99

اگر در فکر آن هستید که نوروز امسال کمی متفاوت تر و ارزانتر سفر کنید پیشنهاد کارشناسان آژانس فلات پارس گیتی به شما عزیزان خرید تور زمینی ترکیه نوروز 99 می باشد. خرید تور زمینی ترکیه مزایای بسیاری دارد که یکی از آنها قیمت مناسب تور می باشد. شما می توانید در مسیر سفرتان به شهرهای مختلف این کشور دیدن کنید. معمولا تورهای زمینی ترکیه به مقصد شهرهای نزدیک به ایران مانند تور زمینی وان، تور زمینی ترابزون ارائه می شوند اما جالب است بدانید در ایام نوروز به دلیل طولانی بودن تعطیلات خیلی از گردشگران حاضرند تور زمینی آنتالیا و تور زمینی استانبول را نیز خریداری کنند.

تور ترکیه نوروز فلات پارس

تورهای ویژه تعطیلات نوروز 99

ما در آژانس مسافرتی فلات پارس گیتی تورهای نوروز 99 ترکیه، تور استانبول آفری، تور آنتالیا ویژه تعطیلات نوروز را به صورت ویژه برای شما عزیزان ارائه می دهیم که در صفحه اصلی وبسایت به راحتی به آنها دسترسی خواهید داشت. تورهای ویژه تعطیلات نوروز 99 ما قیمت های بسیار خوب و کیفیت عالی دارند و برای افرادی تدارک دیده می شوند که می خواهند در فرصتی کوتاه و به سرعت تور خود را خریداری کرده و راهی این سرزمین بشوند. حتی با نوسانات قیمت ارز باز هم نمی توان انکار کرد که نوروز بهترین زمان برای سفر و گشت و گذار است زیرا بهترین تورها در همین ایام ارائه می شوند و می تواند زمان خوبی برای سفرهای دسته جمعی خانوادگی باشد.

تور ترکیه نوروز