تور های نوروزی/تور تایلند نوروز

تور نوروز تایلند

اگر اهل سفر باشید با شنیدن نام کشور تایلند یاد غذاهای خوش طعم و طبیعت زیبا و مردمی که همیشه لبخند بر لب دارند در ذهن هایتان پررنگ خواهد شد. تایلند کشور فرهنگ، تاریخ و معابد است. شهر بانکوک که پایتخت کشور تایلند است مدرن تر از سایر شهرهای تایلند می باشد اما شهرهایی مانند پاتایا، پوکت یا چیانگ مای هم طرفداران خاص خود را دارند. مردم تایلند بسیار خونگرم و میهمان نواز هستند و همه چیز را برای رفاه گردشگران مهیا می کنند.
بازارهای شناور معروف تایلند، مراکز خرید لوکس در کنار بازارهای محلی و باغ های گیاهشناسی تنها بخشی از دیدنی ها و جذابیت های کشور تایلند هستند. تایلند یکی از بهترین کشورهای دنیا برای چشیدن غذاهای دریایی و استراحت است بنابراین نوروز 99 را از دست ندهید و از حالا برای سفرتان به تاسلند برنامه ریزی کنید.

تور نوروز تایلند

رزرو تور تایلند نوروز 99

اگر رویای قدم زدن در جنگلهای تایلند را در سر می پرورانید و یا دوست دارید از نزدیک معابد طلائی بودائیان را ببینید و یا در فضای شلوغ شهری بانکوک قدم بزنید و از تفریحات شبانه لذت ببرید، آژانس مسافرتی فلات پارس گیتی تورهای نوروز 99 را پیش فروش می کند و می توانید در بخش بالای همین صفحه تورهای تایلند خود را ببینید و آنها را رزرو کنید، همچنین اگر با شماره تلفن مندرج نیز تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمت شما هستند و در رزرو تور نوروز تایلند 99 شما را یاری خواهند. قیمت تور نوروز تایلند 99 قیمت تور نوروز تایلند 99 به عوامل زیادی بستگی دارد که نوع اقامتگاه و پرواز تنها بخشی از آنهاست. قیمت تور تایلند در نوروز کمی افزایش پیدا می کند اما اگر هوشمندانه انتخاب کنید و یا زودتر برای خرید اقدام نمایید و یا این که تور لحظه آخری نوروز را خریداری کنید، به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی می شود. همچنین راه های زیادی در راستای صرفه جویی در سفر وجود دارد که حتما در مطلبی جداگانه به ذکر آنها خواهم پرداخت تا بتوانید حتی با خرید تور گران قیمت باز هم در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

قیمت تور نوروز تایلند

بهترین شهرهای تایلند برای سفر نوروزی

واقعیت این است که تمامی شهرهای تایلند دیدنی و زیبا هستند اما در این میان برخی از امکانات تفریحی بهتر و مناسب تری برخوردارند و بی شک گردشگران بیشتری هم به آنها سفر می کنند. اگر امکانات و شهرت را ملاک قرار بدهیم بهترین شهرهای تایلند برای سفر نوروزی عبارت اند از: بانکوک، پاتایا، پوکت، چیانگ مای و ساموئی که می توانید تورهای ترکیبی آنها را نیز خریداری کنید؛ به این معنا که با خرید یک تور از چند شهر در یک سفر بازدید نمایید. به نظر شما بهترین شهر تایلند برای سفر کدام است و چرا؟

 

دیدنی های تایلند

دیدنی های پیشنهادی در تور نوروز تایلند 99

دیدنی های بسیاری در کشور تایلند وجود دارد که بنابر شهری که مقصد سفر شماست می توانید از آنها دیدن کنید. از مهمترین و مشهورترین جاذبه های گردشگری تایلند می توان از جزایر فی فی و جزایر جیمزباند یاد کرد که به خودی خود مقاصدی رویایی به شمار می روند و از بهترین اماکن دیدنی در سراسر کشور تایلند هستند.

 

طبیعت تایلند