باغ وحش آنتالیا | تفریح مقرون به صرفه در شهر آنتالیا

باغ وحش آنتالیا ترکیه

باغ وحش آنتالیا در منطقه کپز واقع شده است.برای رسیدن به این باغ وحش باید حدود یک کیلومتر در تپه قدم بزنید،سپس به مرکز باغ وحش خواهید رسید.اکثر مردم محلی و گردشگران تور آنتالیا برای این مسیر یک کیلومتری معمولا ماشین اجاره میکنند.هزینه ورودی ماشین به باغ وحش 5 لیر ترکیه است.لازم بذکر است که این تنها ورودی باغ وحش آنتالیا است.

پس از ورود به باغ وحش اولین حیواناتی که به چشم شما خواهد آمد خرها،شترمرغ ها،گاومیش ها و یوزپلنگ های آمریکایی است. شیرها،ببرها،کانگوروها و گورزن های شمالی را در قسمت بالایی باغ وحش میتوانید بیابید.

انتظار نداشته باشید که نوشیدنی ها و میان وعده های گران قیمت که در باغ وحش های غربی را امتحان کرده اید اینجا نیز بیابید. زیرا باغ وحش آنتالیا هنوز تازه راه اندازی شده است و امکانات آن هنوز تکمیل نشده است و در حال توسعه میباشد.

بنابراین اگر میخواهید سفر خود به آنتالیا را برنامه ریزی کنید و می خواهید در تور آنتالیا یک سفر سرگرم کننده برای تمام خانواده داشته باشید و قیمت آن ارزان باشد،باغ وحش آنتالیا میتواند گزینه خوبی باشد.به این باغ وحش بروید و از تماشای طبیعت زیبا و حیوانات این باغ وحش لذت ببرید.

اگر میخواهید از شلوغی های شهر آنتالیا فرار کنید و به دنبالی یک محیط آرام با طبیعتی زیبا هستید،اینجا بهترین گزینه است.

ساعت کار باغ وحش آنتالیا

از 15 ماه نوامبر تا 15 می همه روزه از ساعت 9 صبح الی 17.30 و از ماه 15 می تا 15 نوامبر از ساعت 9 صبح الی 19.30 آماده خدمت رسانی میباشد.

چگونه به باغ وحش آنتالیا برویم؟

برای رسیدن به این مکان میتوانید از اتوبوس های شهری آنتالیا استفاده کنید.در نظر داشته باشید که به دلیل عدم آشنایی اکثر گردشگران غیر بومی آنتالیا،ممکن است برای رفتن به این مکان با مشکل مواجه شوید پس بهتر است که قبل از سفر به باغ وحش آنتالیا از راهنمای تور خود کمک بخواهید همچنین فاصله باغ وحش آنتالیا تا مرکز شهر حدود 2 ساعت فاصله وجود دارد.

امیدواریم در تور لحظه آخری آنتالیا با ما بهترین خاطره ها برای شما به جای بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت تور استانبول