تور لحظه آخری تایلند تور ترکیبی لحظه آخری تایلند

آفر تور لحظه آخری تایلند

آفر تور لحظه آخر تایلند با لوکس ترین هتل ها و بهترین کیفیت خدماتی جهت رفاه حال مسافرین گرامی توسط ما برگزار خواهد شد .

تور لحظه آخری تایلند با خدمات ویژه :

با پرواز های خارجی و ایرانی

تایلند با پرواز تایی و ماهان همراه با ویزا ( 6 و 7 و 8 و 9 شب ) از … تومان

خدمات و مشخصات تور  

اقامت در هتل – بلیط رفت و برگشت هوایی – صبحانه و ترنسفر فرودگاهی

 

جهت مشاهده قیمت و خرید آنلاین بروی هر یک از تورهای ذیل کلیک نمایید :

********نرخهای جدید آفر  ویژه  ویژه  تور ((تایلند))*******
 6 شب و 7 روز اقامت با خدمات  و پرواز تایی

 جهت اطلاع از مشخصات و قیمت تور لحظه آخری تماس حاصل نمایید …


تور بانکوک = 3*  :  000 تومان
تور پاتایا = 3*  : 000
تور پوکت = 3* : 000
تور بانکوک + پاتایا  = 3* : 000
تور بانکوک + پوکت  = 3* : 000 تومان
تور پاتایا + پوکت  = 3* : 000  تومان

 

پادشاهی تایلند که از نیمه های قرن 14 به وجود آمده است، تا سال 1939 با نام سیام Siam در جهان شناخته می شد. حکومت این کشور در سال 1932 با وقوع تحولی انقلابی، به پادشاهی مشروطه تغییر پیدا کرد و پادشاه فعلی تایلند نیز از سال 1946 در راس حکومت این کشور قرار گرفت. ریاست دولت در تایلند به دست نخست وزیر و شهر بانکوک، پایتخت این پادشاهی و مرکز فعالیت های سیاس، تجاری و فرهنگی آن سات. بانکوک همچنین محل سکونت خانواده سلطنتی تایلند نیز است و در تور تایلند یکی از بهترین مقاصد همین شهر می باشد و تور های لحظه آخری تایلند شامل این مقصد نیز می شود . پادشاه عفلی تایلند، رامای نهم یا H.M Bhumibol Adulyadej   نام دارد و بیش از نیم قرن است که بر تایلند حکومت می کند. وی که در واقع نهمین پادشاه از سلسله چاکری Chkeri به شمار می رود، تاکنون طولانی ترین دوران سلطنت در میان پادشاهان تایلند و نیز در میان پادشاهان دنیا داشته است.

 تور لحظه آخری تایلند پرجم این کشور از 3 رنگ قرمز، سفد، آبی تشکیل شده که به ترتیب نشانگر ملت، مذهب و پادشاهی تایلند هستند. نماد ملی تایلند و خاندان سلطنتی، به شکل پرنده بزرگ افسانه ی در آیین بودایی است که گارودا Garuda خوانده می شود .

تور لحظه اخر تایلند  را اغلب با نام سرزمین لبخند می شناسند زیر مردم آن قریبا همیشه و در هر موقعیتی لبخند بر لب دارند. در تایلند معمولا با چسباندن دو کف دست به یکدیگر در مقابل سینه، به یکدیگر سلام می کنند این حرکت وای Wai نامیده می شود . تایلندی ها، انسان هایی صبور و اهل مدارا بوده و از رفتارهای تند و توهین آمیز دور می کنند. دست زدن به سر افراد یا اشاره با چیزی، در این کشور بسیار بد شمرده می شود. زیرا تایلندی ها، سر را مقدس ترین و پا را پست ترین بخش بدن می دانند

تور های لحظه آخری تایلند توسط آژانس مسافرتی توریستی فلات پارس گیتی برای شما مسافرین گرامی برگزار میشود .

تابوهای مردم این کشور بیشتر در زمینه مذهب و سلطنت است، بنابراین گردشگران نباید حرکت یا بیان اهانت آمیزی به خاندان سلطنتی یا مذاهب داشته باشند. هنگام بازدید از معابد یا کاخ پاشاهی باید لباس مناسب و نسبتا پوشیده ای به تن داشته و پیش از ورود، کفش ها را از پا در آورند.

در کشور تایلند، رنگ های مختلف نشانگر روزهای هفته هستند. زرد، رنگ روز دوشنبه است و از جایی که پادشاه کنونی در این روز متولد شده، رنگ زرد رنگ سلنتی نیز است و پرچم هایی به این رنگ در سراسر کشور، نشانگر حمایت گسترده تایلندی ها از پادشاهی است. پس زا سال 2006 که شصتمین سالگرد سلطنت پادشاه تایلند را در این کشور جشن گرفتند، بیشتر مردم در روز دوشنبه لباس زرد بر تن می کنند تا وفاداری و حترام خود را نسبت به پادشاه نشان دهند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت تور استانبول