تورهای ارمنستان تور هوایی و زمینی ارمنستان

 تورهای هوایی و زمینی ارمنستان

تور هوایی ارمنستان

اقامت 3 شب و 4 روز بلیط صبحانه ترنسفر گشت شهری با نهار لیدر سیم

با پرواز آسمان ویژه  96 ، 3 شب شروع قیمت تور از 990.000 تومان

تور زمینی ارمنستان

خدمات کامل تور با 3 شب و 4 روز اقامت در ارمنستان ایروان ویژه  از 730.000 تومان

اقامت بلیط صبحانه ترنسفر 3 گشت شهری با نهار لیدر سیم

 تور زمینی ارمنستان 

 حرکت سه شنبه تا پنج شنبه هر هفته ( 3 شب و 4 روز اقامت )

مشخصات تور : اقامت بلیط صبحانه ترنسفر گشت شهری لیدر سیم

 قیمت های تور زمینی ارمنستان از 730 هزار تومان شروع میشود .

هتل ددد / هتل شیراک / هتل هرازدان / هتل تورا پالاس / هتل امپریال / هتل آرارات 

 

تور ارمنستان هوایی لحظه آخری

تور ارمنستان زمینی

 

مشاوره تورهای زمینی و هوایی  :  02188511024

تماس در ساعات غیر اداری 09192339334

   

شامل هتل های :

هتل ددد – هتل رجینه – هتل شیراک – هتل امپریال – هتل تورا پالاس –  هتل آرارات – هتل نشنال …

         

هتل ارمنستان در تور زمینی ارمنستان:

bass Hotel : هتل باس رمنستان

Tufankian Hotel: هتل تفکیان ارمنستان

Hrazdan Hotel : هتل هرزدان در ارمنستان

14Floor Hotel: هتل 14فلور در ارمنستان

Rejine Hotel : هتل رجینه در ارمنستان

 

سفر به ارمنستان با تور شاد گروهی

چگونه به ارمنستان برویم ؟
سفر به ارمنستان به 2 طریق هوائی و زمینی قابل انجام می باشد در تور زمینی می توانید با خودروی شخصی و بعد از کاپتاژکردن ( پلاک بین المللی )و گواهینامه بین المللی که درشهر مبدا و از طریق آژانسهای هواپیمائی یا دفاتر گردشگری استانها اقدام کنید و در لب مرز بعد از مقدمات اولیه که شامل پول خاک – بیمه نامه و مجوز تعویض پلاک که همگی در خاک ارمنستان صورت می پذیرد ولی به دلایلی که ذکر میگردد پیشنهاد نمی شود این دلایل اعم از گران بودن هزینه سوخت و همچنین کلا” در کشورهای قفقاز چون دارائی اقتصاد قوی نمی باشند بیشتر پلیس جریمه را نقدا” و به هر دلیلی از شما دریافت میکند همچنین چون جاده از مرز تا ایروان شرایط خوبی از لحاظ کیفیت راه و همچنین شیب بسیار و نداشتن راهنمای قوی ( تابلو کنار جاده به زبان انگلیسی ) به شما توصیه نمی گردد راه حل بهتر برای شما استفاده از اتوبوس و یا تورهای زمینی که در آژانسهای هواپیمائی برگزار میگردد خریداری شود .

هزینه اتوبوس که بصورت رفت و برگشت صادر میگردد ( تاریخ بلیط برگشت در ایروان باید صادر شود ) که در ترمینال غرب تهران و آرژانتین به مبلغ 000/360 تومان میباشد .

در انتها بعلت گروهی برگزار شدن تور زمینی ارمنستان به مقصد ایروان وداشتن تور لیدر فارسی بعد از بررسی قیمتها پیشنهاد بهتر تورهای شاد گروهی میباشد .

طول مسیر ارمنستان

مدت زمان مسیر تهران به ایروان در فصول مختلف و با توجه به جاده 1-2 ساعت متغییر می باشد اما در کل حدود 24 ساعت طول مسیر می باشد .
شما در سفر به ارمنستان از اتوبان زنجان به سمت تبریز ( از تهران تا تبریز 650 کیلومتر و حدود 7 ساعت ) و بعد از شهرهای صوفیان – هادی شهر – جلفا – سیه رود و به پایانه نوردوز وارد میشوید ( طول مسیر از تبریز تا مرز 185 کیلومتر و حدود 2.5 ساعت ) و بعد از گذراندن عملیات اخذ ویزا و خروج به اولین شهر کوچک ارمنستان به نام مغری کجاران – کاپان – گوریس و در طول مسیر به شهرهای بغگنادژور – آرارات – آرتاشات و به شهر زیبا و پایتخت ارمنستان ایروان وارد می شوید ( طول مسیر از مرز تا ایروان 405 کیلومتر و حدود 8 – 9 ساعت می باشد ) جمعا” از نظر مسافت از تهران تا ایروان 1210 کیلومتر را سپری خواهید کرد شما در طول مسیر سفر زمینی به ارمنستان مناظری بسیار کمیاب و بی نظیر را خواهید دید و از این حیث شما را به تور شاد زمینی ارمنستان و زیباییهای ناب آن دعوت می نماییم .

سفر هوائی ارمنستان :
در تور هوایی ارمنستان شما طول مسیر 1 ساعت را خواهید داشت و با توجه به ایام سال پروازهای سیستم و چارتری آن قابل خریداری میباشد . شما می توانید تقریبا” هر روز ( تابستان ) با قیمتهای متغییر ( سیستم یا چارتر ) از راه هوائی سفر خود را به کشور ارمنستان و شهر زیبای ایروان داشته باشید .
ویزای ارمنستان :
شما به محض ورود به کشور ارمنستان از هر دو مبادی زمینی و یا فرودگاه نیاز به لیبل ویزا نداشته و در بدو ورود با خوردن مهر در پاسپورت شما اجازه ورود پیدا می کنید زمان اقامت شما 120 روز می باشد .
نکته خیلی مهم که به دوستان خود داریم در ورود به این کشور از بردن مخدر و یا داروهای که مخدر به همراه دارند به شدت بپرهیزید و یا حتما” مجوز پزشکی با خود به همراه داشته باشید .
خدمات حقیقی و حقوقی در ارمنستان :
ثبت شرکت و برند شما و گرفتن کارت های بین المللی پرداخت آنلاین نظیر مستر و ویزا کارت همچنین کارت شهروندی رزیدنس کارت فقط با مبلغ 700 دلار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت تور استانبول